در باره ما

بستری برای رشد کسب و کارها به همراه تیم متخصص، ایده پرداز و پراشتیاق همراه همیشگی شما در زمینه دیجیتال مارکتینگ برای بالا بردن برندتان و بخشیدن انرژی دوباره به کسب و کارتان با آژانس دیجیتال مارکتینگ تابان همراه باشید.

شروع به کار تابان شهر

تابان شهر در سال 1391 با دو نفر پرسنل و یک دفتر بیست متری فعالیت خود را در حوزه خدمات تبلیغاتی آفلاین و خدمات چاپی شروع نمود و در مدت 1 سال صاحب امتیاز 3 ماهنامه تبلیغاتی شد.
chiefTaban
شروع فعالیت دیجیتال مارکتینگ در تابان

شروع دیجیتال مارکتینگ در تابان

تابان با راه اندازی استارت آپ شادیاب در سال 92 به صورت رسمی وارد فضای تبلیغات آنلاین و دیجیتال مارکتینگ شد و شروع به کسب تجربه های بسیار با ارزشی نمود و در این مدت کوتاه توانست افتخارات بسیار زیادی کسب نماید.

رشد و پیشرفت تابان

تابان در سال 1394 توانست دفتر کار خود را به 80 متر و تعداد پرسنل را به 12 نفر برساند و در این مدت افتخاراتی در کنسرسیوم کسب و کار اینترنتی و جشنواره وب ایران کسب نماید.

رشد و پیشرفت تابان
فعالیت واحد IT و برنامه نویسی

فعالیت واحد IT و برنامه نویسی

تابان با راه اندازی واحد برنامه نویسی و توسعه نرم افزاری و جذب و پرورش هشت نفر برنامه نویس با تجربه ورود رسمی به بازار مشاوره و راه اندازی استارت آپ های بزگ کشور داشته.

توسعه نرم افزاری و مارکتینگ تابان

در سال 95 کانون تابان شهر با 25 نفر پرسنل و 200 متر مساحت دفتر کار در حوزه های دیجیتال مارکتینگ و مشاوره راه اندازی استارت آپ ها فعالیت نمود و در این مرحله تابان یاور بیش از 10 استارت آپ در کشور بوده است.

رشد و توسعه نرم افزاری و دیجیتال مارکتینگ تابان
اوج فعالیت دیجیتال مارکتینگ تابان

اوج فعالیت دیجیتال مارکتینگ تابان

هم اکنون تابان شهر در اوج فعالیت خود در زمینه مشاوره و مجری پروژه های دیجیتال مارکتینگ و توسعه نرم افزاری وجود دارد و درحال حاضر با 40 نفر پرسنل مستقیم، ثابت و متخصص در زمینه های توسعه نرم افزاری، تولید محتوای تصویری، بهینه سازی سایت سئو، بازاریابی شبکه های اجتماعی، تولید محتوای اختصاصی، آنالیز و تدوین استراتژی، تبلیغات google ads فعایت می نماید.

3:24 ثانیه، به تماشای یک روز کاری ما بنشینید

افتخارات آژانس دیجیتال مارکتینگ تابان