تبلیغات بنری

تبلیغات بنری

 

یکی از بهترین راه ها برای شناساندن خودتان به مخاطب های جدید و برندسازی حرفه ای تبلیغات بنری است. تبلیغات بنری یکی از بهترین راه های شناساندن کسب و کار شما به مخاطب، از طریق سایت های دیگر است.

مسلما تبلیغات بنری با یک طراحی گرافیکی زیبا می تواند تاثیر زیادی بر روی شناساندن بیشتر برند شما یا به اصطلاح Brand Awareness داشته باشد. شما با یک بنر زیبا  می توانید مخاطبان سایت های دیگر را به سایت خودتان بیاورید و آن ها را تبدیل به مشتریان دائمی خودتان کنید.

[button t_color=”#ffffff” b_color=”#fc6400″ t_hover_color=”#fc6400″ b_hover_color=”#ffffff” radius=”4″ url=”https://dmtaban.com/contact-us/” position=”ta_center”]تماس با مشاوران ما[/button]
Checked

بیش از 500 پروژه طراحی سایت و اپ

Quality

تضمین دهنده کیفیت

تبلیغات بنری

10 سال سابقه موفق

Award

برنده هفتمین جشنواره وب ایران

[iconbox type=”1″ animation=”rda_fadeInUp” mb=”34″ icon=”el-pencil” i_color=”#1abc9c” title=”متن جذاب و گیرا” change_hover=”yes”]یک متن جذاب و غافلگیر کننده می تواند توجه مخاطب را به سمت بنر شما جذب کند و کنجکاوی او را تحریک کند. انتخاب این متن ها خیلی مهم است و باید به علاوه مرتبط بودن با کسب و کار شما، حس کنجکاوی را در مخاطب پرورش دهند[/iconbox]
[iconbox type=”1″ animation=”rda_fadeInUp” mb=”34″ icon=”draw-paint52″ i_color=”#1abc9c” title=”طراحی گرافیکی جذاب” change_hover=”yes”]بنر تبلیغاتی شما باید طراحی گرافیکی جذاب و عالی ای داشته باشد و با رنگ های مطابق کسب و کار شما تزئین شود تا چشمان مخاطب را به خودش جذب کند. همانطور که می دانید همه ما طرح های زیبا را دوست داریم و کیفیت طرح شما، کیفیت کار شما را به مخاطب می رساند[/iconbox]
[iconbox type=”1″ animation=”rda_fadeInUp” mb=”34″ icon=”mfg-ok” i_color=”#1abc9c” title=”دارای CTA یا همان کال تو اکشن” change_hover=”yes”]تبلیغات بنری شما باید کال تو اکشن داشته باشد. یعنی اینکه مخاطب را به انجام کاری دعوت کند و از او بخواهد فعالیت خاصی را انجام دهد. این مورد خصوصا برای کمپین های شما بسیار مورد استفاده است. اگر شما از مخاطب کاری را بخواهید انجام دهد، سایت شما در ذهن او می ماند و درگیر فعالیت در سایت شما می شود.[/iconbox]
[rd_line type=”rd_line_double” color=”#ecf0f1″ margin_bottom=”102″]
[iconbox type=”1″ animation=”rda_fadeInUp” mb=”30″ icon=”bk-zoom-in” i_color=”#1abc9c” title=”جای مناسب برای بنر شما” change_hover=”yes”]یکی از مهمترین چیز ها در تبلیغات بنری این است که این بنر باید کجا قرار بگیرد. تیم ما بهترین سایت های مرتبط با کسب و کار شما را پیدا می کند و در بهترین جا از سایت آن ها تبلیغات بنری شما را به نمایش می گذارد. در این صورت شما می توانید هم از اینکه مخاطب هدف به سایتتان می آید مطمئن باشید و هم اینکه مخاطبان حتما بنر تبلیغاتی شما را می بینند.[/iconbox]
[iconbox type=”1″ animation=”rda_fadeInUp” mb=”30″ icon=”imf-bubble-notification” i_color=”#1abc9c” title=”پیام خوب و با ارزش” change_hover=”yes”]بنر تبلیغاتی شما باید پیام ارزشمندی را به ذهن مخاطب شما برساند و در عین معرفی کسب و کار شما، آن را به خوبی به مخاطب بشناساند و به او نشان دهد که هدف شما رضایت آن هاست. یک پیام ارزشمند به خوبی در ذهن مخاطب جا باز می کند و اعتماد او را در لحظه اول جذب می کند.[/iconbox]
[iconbox type=”1″ animation=”rda_fadeInUp” mb=”30″ icon=”lis-letter11″ i_color=”#1abc9c” title=”خلاقیت و نوآوری” change_hover=”yes”]در تبلیغات بنری شما باید خلاقیت و نوآوری وجود داشته باشد تا مخاطب با یک چیز جدید رو به رو شود. در واقع شما باید چیزی را در بنر به مخاطب نشان بدهید که تا به حال نمونه آن را حداقل در رقیبان شما ندیده باشد. مخاطبان از چیز های جدید استقبال می کنند و برای آن ها نوآوری خوشایند تر است[/iconbox]

اگر میخواهید مخاطبان در دنیای اینترنت شما را ببینند

تبلیغات بنری فقط یکی از بهترین روش ها است

[button type=”rd_stroke_bt” size=”smallmedium_rd_bt” t_color=”#ffffff” b_color=”#1abc9c” b_hover_color=”#21c2f8″ radius=”4″ border_size=”border_2px” url=”https://dmtaban.com/contact-us/” position=”ta_center”]همین الان با ما تماس بگیرید[/button]
[rd_line color=”#1abc9c” width=”10px” line_pos=”center”]

انواع تبلیغات بنری

تبلیغات بنری ثابت

در سایت ها ممکن است شما جایگاه های تبلیغات بنری ثابت را دیده باشید. شما می توانید تبلیغات بنری ثابت خود را در هر سایتی با مدت زمان دلخواه خودتان قرار دهید. مشاوران حرفه ای ما در تابان شهر با شناخت بالا از بهترین رسانه ها و معتبر ترین سایت بهترین تعرفه های تبلیغات بنری را برای شما به ارمغان می آورند.

تبلیغات بنری ثابت به این دلیل که حرکتی ندارند و به صورت عکس می باشند باید پیام صریح و جذابی داشته باشند تا با یک نگاه مخاطب، او را به خودشان جذب کنند و کابر بخواهد که بر روی بنر کلیک بکند تا وارد سایت شود.

تبلیغات بنری
تبلیغات بنری

تبلیغات بنری کلیکی

تبلیغات بنری تابان شهر در معتبر ترین رسانه های ایران نمایش داده خواهد شد. این با شماست که دوست دارید تبلیغات کلیکی شما در چه زمانی و در چه محدود جغرافیایی ای نمایش داده شود. حتی شما می توانید انتخاب کنید کاربران با چه پلتفرم هایی تبلیغات شما را ببینند. تعرفه تبلیغات کلیکی متفاوت اند. تعرفه ها بستگی به این دارند که کسب و کار شما چیست، چه خدماتی به کاربران ارائه می کنید و جذابیت بنر شما چقدر است. هرچه تبلیعات بنری شما جذابیت بیشتری داشته باشد مسلما هزینه کمتری برای هر کلیک پرداخت خواهید کرد.

تبلیغات بنری ریتارگتینگ (Retargeting)

ممکن از زمانی که یک سری از کاربران هدف شما به سایت شما می آیند، همان موقع از خدمات شما استفاده نکنند. اما اگر برای بار دوم به سایت شما بیایند نه تنها ممکن است از خدمات شما استفاده کنند یا مطالبتان را بخوانند، بلکه ممکن است به مشتریان وفادار شما تبدیل شوند. با تبلیغات بنری ریتارینگ شما می توانید فقط آن مشتری هایی را هدف قرار دهید که قبلا یک بار به سایت شما آمده اند.

در واقع می توان گفت تبلیغات بنری ریتارگتینگ یک راه بسیار موثر برای مدیریت بودجه شما نیز می باشد.

تبلیغات بنری
تبلیغات بنری

تبلیغات بنری ریتارگتینگ محصول (Product Retargeting)

این مدل از تبلیغات نوع جدیدی از تبلیغات ریتارگتینگ هستند که فقط مخصوص تبلیغات محصولات هستند ، این مدل از تبلیغات بنری برای سایت های فروشگاهی که فروش محصول به صورت مستقیم را دارند فوق العاده است. بی شک برای همه پیش آمده است که یک محصولی را ذر وبسایتی میبینیم و آن را بررسی میکنیم و از آن رد میشویم؛ در تبلیغات ریتارگتینگ محصول همان محصولی که یک بار توسط کاربر مشاهده شده در سایت های مختلف به او نمایش داده میشود و این بار با ترفند بهتری به او پیشنهاد میشود، مثلا یکی از ترفند هایی که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد تخفیف بر روی قیمت محصول میباشد. بسیاری از کاربران اینترنت محصول را انتخاب کرده اند اما به دلیل قیمت بالایش از خرید آن صرف نظر میکنند، این کار میتواند مشتری های بسیاری را برگرداند تا از شما رید کنند.

بنر خودتان را طراحی کنید، مخاطبان بی شمار بدست آورید

تبلیغات بنری تاثیر فوق العاده ای بر شناساندن برندتان به مخاطبان دارد. شما می توانید با یک تبلیغات بنری عالی، ذهن مخاطبانان را به خودتان مشغول کنید و با بهترین بنر ها، مخاطب را به سمت سایت خودتان بکشانید. طرح خود را انتخاب کنید ، بودجه را مشخص کنید، مخاطبان جدید بدست آورید، بهترین نتیجه را بگیرید

تابان شهر با ارائه ی خدمات با کیفیت خود به مشتریان و کسب رضایت آنها با احتساب کمترین درصد هزینه برای خود، و پرداخت هزینه‌ی بیشتر به سایت تبلیغ کننده در جهت اطمینان سازی همراهان خود اقدام نموده است و همیشه با مشتریانی وفادار همکاری می‌کند و همین امر مسبب رشد و جهش هر دو سو می‌شود.

تبلیغات بنری تابان

مشتریانی که به ما اعتماد کردند

[rd_line color=”#1abc9c” width=”300″ line_pos=”center”]
تبلیغات بنری
تبلیغات بنری
تبلیغات بنری
تبلیغات بنری
تبلیغات بنری
تبلیغات بنری

سوالات متداول تبلیغات بنری

اگر طرح نهایی مورد نظر ما نبود چه کار کنیم ؟

تابان شهر به شما نوید این را می دهد که دو بار به صورت رایگان طرح شما تغییر می کند تا به طرح مورد نظر شما برسیم. هدف ما رضایت کامل مشتری می باشد و تمام تلاشمان را می کنیم تا به کیفیت مطلوب شما برسیم.

چند روز طول می کشد تا سفارش بنر آماده شود ؟

طرح سفارشی شما در 2 الی 3 روز کاری به دست شما خواهد رسید و در این مدت نمونه های اولیه برای شما فرستاده می شود تا تایید های نهایی گرفته شوند.

هزینه ی تبلیغات بنری به چه صورت می باشد ؟

تعرفه‌های تبلیغات بنری آژانس دیجیتال مارکتینگ تابان با توجه به عواملی مانند کیفیت، چگونگی طرح گرافیکی، متحرک بودن یا نبودن و تصاویر متفاوت بنر ارائه می شوند.

از این رو برای اطلاع از قیمت ها با مشاوران آژانس دیجیتال مارکتینگ تابان تماس حاصل فرمایید.

برای تبلیغات بنری چه اطلاعاتی لازم است ؟

متن درخواستی شما، اکر مایل باشید لوگوی برند شما و در صورتی که شما نیاز داری محصول یا خدمات خاصی را معرفی کنید، عکس آن محصول یا خدمات لازم است.

32 پاسخ

 1. سلام سوالی که واسه من پیش اومده اینه که اگه من بخوام تبلیغی رو داشته باشم اینکه تو چه سایت‌هایی تبلیغ شه رو میتونم انتخاب کنم و در چندتا وب‌سایت خاص تبلیغ کنم؟

  1. سلام فاطمه جان
   دوست عزیز شما میتونید با مراجعه به پنل کاربری و قسمت مدیریت نمایش‌دهندگان این تنظیمات رو لحاظ کنید.

 2. سلام و روزتون بخیر
  من میخواستم تبلیغات بنری رو انتخاب کنم اما انواعش رو نمیدونم که بتونم انتخاب بهتری داشته باشم شما میتونید ی راهنمایی کوچیک کنید. ممنونم.

  1. سلام دوست عزیز
   انواع تبلیغات بنری شامل تبلیغات بنری ثابت، تبلیغات بنری کلیکی و
   تبلیغات بنری ریتارگتینگ می‌شود. باز هم اگر سوالی بود در خدمتتون هستیم.

  1. سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز،تبلیغات بنری با یک طراحی گرافیکی زیبا می تواند تاثیر زیادی بر روی شناساندن بیشتر برند شما یا به اصطلاح Brand Awareness داشته باشد.

 3. سلام خسته نباشید
  سوالی که واسه من پیش اومده اینه که چه مواردی در تبلیغات بنری خوب باید در نظر گرفته شه؟

  1. سلام وقتتون بخیر
   موارد زیادی باید برای یک تبلیغات بنری خوب در نظر گرفته شود که میتونیم از این موارد به CTA، طراحی گرافیکی خوب و… اشاره کنیم.

  1. سلام مینا جان، بله تیم ما تولید محتوای تبلیغات بنری رو هم انجام می‌دهند چون تاثیر بسزایی در تبلیغات دارد.

  1. سلام دوست عزیز
   بله یکی از فاکتورهای مهم در تبلیغات بنری محل قرارگیری تبلیغات هست.

  1. سلام وقتتون بخیر
   اینکه کدام یک از انواع تبلغات بنری می‌تواند موثرتر باشد بستگی به عوامل مختلفی دارد. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

  1. سلام اسما جان
   مشاوران حرفه ای ما در تابان شهر با شناخت بالا از بهترین رسانه ها و معتبر ترین سایت بهترین تعرفه های تبلیغات بنری را به شما ارائه میدهند. برای اطلاعات بیشتر از قیمتها با مشاوران ما درتماس باشید.

  1. سلام پویان جان
   حتما که اینطوره اما شما برای اطلاعات دقیق تر از هزینه ها با کارشناسان ما در تابان شهر در تماس باشید .

  1. سلام دوست گرامی
   سلام تیم طراح ما میتواند برای شما بنر تبلیغاتی طراحی کند اما هزینه طراحی بنر جدا محاسبه میشود.

  1. سلام نوید جان، تبلیغات بنری کلیکی هم داریم برای اطلاعات بیشتر میتونید به صفحه خدمات تبلیغات کلیکی مراجعه کنید.

 4. سلام من خیلی اطلاعات دقیقی از سایت ها ندارم و نمیدونم کدوم یکی بهتره و کدومو انتخاب کنم میشه راهنمایی کنید؟

  1. سلام دوست گرامی ، سایت هایی که ترافیک و بازدید بالاتری دارند بدون شک بازدهی بالاتری هم خواهند داشت معمولا سایت هایی که قیمت بیشتری برای تبلیغات بنری میگیرند از کیفیت مطلوب تری برخوردار هستند ، اما شما باید با توجه به بودجه و نیازتان تصمیم گیری کنید. پیشنهاد میکنیم به سایت هایی که معرفی کردیم سر بزنید.

  1. سلام خدمت شما طراحی بنر های شما حداکثر تا دو روز انجام میشود و کار کمپین شما هم در کمتر از یک هفته انجام میشود.

  1. سلام بهروز جان ، بنر تبلیغاتی شما تایم مشخصی ندارد، شما میتوانید حساب خود را شارژ کنید به ازای هر کلیک مبلغی از شما کسر میشود و بنر شما وقتی برداشته میشود که حسابتان را شارژ نکنید.

 5. سلام
  ببخشید قیمت تبلیغات بنری ریتارگتینگ همین هایی هستند که در لیست ها نوشتید؟

  1. سلام ، قیمت ها در سرویس ها گاها متفاوت هست و گاهی هم نیست پیشنهاد میشود برای اطلاع از قیمت و کسب اطلاعات بیشتر با تیم متخصص ما تماس بگیرید.

  1. سلام رامین جان ، بله فیسبوک یکی از بزرگترین پلتفرم های اجرای ادز و ادز ریتارگتینگ در جهان میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *