تبلیغات کلیکی ،

روشی نوین در تبلیغات اینترنتی

 

در تبلیغات کلیکی شما با هر بودجه ای می توانید کمپین خود را استارت کنید، از مزیت های اصلی تبلیغات کلیکی  صرفه جویی در هزینه ها است، به این دلیل که شما فقط هزینه تبلیغ برای مشتریان بالقوه خود را می دهید. تنوع و گستردگی شبکه های سایت و اپلیکیشن و هدفمند بودن این تبلیغات در فضای آنلاین پیام شما را به بهترین شکل انتقال می دهد.

[button size=”smallmedium_rd_bt” t_color=”#494949″ b_color=”#49edcf” t_hover_color=”#ffffff” b_hover_color=”#efa537″ radius=”15″ url=”https://dmtaban.com/contact-us/” position=”ta_center”]مشاوره رایگان برای تبلیغات کلیکی[/button]
تبلیغات کلیکی

مزیت های خدمات تبلیغات کلیکی آژانس دیجیتال مارکتینگ تابان

[rd_line color=”#1abc9c” width=”300″ line_pos=”center”]
تبلیغات کلیکی
تبلیغات کلیکی

انتخاب زمان و تاریخ نمایش

ما در کمپین های تبلیغات کلیکی میتوانیم تبلیغ ها را در تاریخ ها و ساعت های مناسب
که بیشترین فیدبک و نرخ های تبدیل را دارند نمایش دهیم.

تبلیغات در گوگل

انتخاب بر اساس علاقه مندی

ما میتوانیم تبلیغ ها را به دسته ها و گروه هایی که به موضوع خاصی
علقاه مندی دارند نمایش دهیم.

تبلیغات کلیکی
تبلیغات در گوگل
تبلیغات کلیکی

انتخاب سن و جنسیت

ما میتوانیم تبلیغ های متفاوت را به گروه های جنسی مخصوص به خود نمایش
دهیم هر گروه جنسی تبلیغ مخصوص به خود را مشاهده نمایند.

تبلیغات کلیکی

انتخاب کشور

ما میتوانیم تبلیغات کلیکی را در محدوده کشور مورد نظر حتی ایران نمایش دهیم.

تبلیغات کلیکی
تبلیغات کلیکی
تبلیغات کلیکی

انتخاب زمان نمایش

ما میتوانیم بر اساس نوع رفتار کاربران و بررسی تعامل کاربران زمان نمایش را تنظیم نماییم تا کاربران ما در پربازدید ترین ساعت هایی که میدانیم تبلیغات کلیکی ما را ببینند.

تبلیغات کلیکی

دستیابی سریع به نتایج مطلوب

نتایجی که از این تبلیغات به دست می آورید سرعت بالایی دارد .شما با سرعت بیشتری نسبت به سایر تبلیغات تاثیرات مطلوب آن را بر روی توسعه کسب و کارتان و افزایش فروشتان خواهید دید به این دلیل که این تبلیغات درست درجایی قرار خواهند گرفت که بیشترین سود را برای شما به همراه بیاورد.

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی چیست؟َ

تبلیغات کلیکی یکی از انواع تبلیغات آنلاین است که شما تنها زمانی هزینه ای را پرداخت می کنید که تبلیغ شما بر روی افراد تاثیر گذار بوده باشد و بر روی آن کلیک کنند به همین علت هزینه های شما می تواند به خوبی در این مسیر هدایت شوند و به صورت هدفمند خرج می شوند. همچنین شما می توانید با بهینه سازی این تبلیغات آن ها را به صورت هدفمند تر به مشتریان بالقوه خود نشان دهید. بهتر است بگوییم تبلیغ شما باید با زمانبندی مناسب و در مکان درست انتشار پیدا کند.

انواع تبلیغات کلیکی

[rd_line color=”#1abc9c” width=”300″ line_pos=”center”]

تبلیغات کلیکی بنری در سایت ها

 

تبلیغات بنری از دیگر انواع ادز کلیکی محسوب میشود که این روش نیز جزو روش های پر طرفدار به حساب می‌آید؛ خود تبلیغات بنری انواع مختلفی دارد که میتوان به : تبلیغات کلیکی همسان (Native) ، تبلیغات کلیکی Retargeting و تبلیغات کلیکی Retargeting محصول که دو مورد آخر تقریبا یکی هستند با تفاوت های جزئی. این تبلیغات توسط سایت و سرویس های ارائه دهنده تبلیغات انجام میشود. در تبلیغات بنری کلیکی در وبسایت های ویژگی های شگفت انگیزی دارد و شما میتوانید با آگاهی از رفتار کاربرتان در وبسایت این تبلیغات را به شکلی هدفمند اجرا کنید. به خصوص تبلیغات ریتارگتینگ که تاثیر فوق العاده ای در فروش وبسایت شما خواهد داشت.

تبلیغات کلیکی

تبلیغات در گوگل

 

تبلیغات در گوگل امروزه محبوب ترین نوع تبلیغات کلیکی است، این روش از تبلیغ به شکل مزایده انجام میشود و به شکل Bid Based میباشد. یعنی به ازای هر کلیک از میزان Bid شما میشود. معمولا هر وبسایتی که Bid بیشتری به ازای هر کلیک اختصاص دهد در جایگاه های بالاتری نمایش داده میشود. در تبلیغات کلیکی گوگل نوشتن عنوان و توضیحات مناسب بسیار حائز اهمیت است و کسی که این کار را انجام میدهد باید تجربه کافی را داشته باشد. پنل مدیریت تبلیغات گوگل (گوگل ادز) پیشرفته ترین پنل برای اجرای کمپین های کلیکی میباشد و از طریق آن میتوانید دیتا های بسیار مفیدی دریافت کنید و از آن در تدوین استراتژی کمپین تان بهره ببرید.

تبلیغات کلیکی

تبلیغات در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی

 

در این روش پست تبلیغاتی شما بدون نیاز به انتشار در پیج های مختلف، مستقیم از سوی اینستاگرام منتشر خواهد شد. امکانات جذابی همچون تفکیک کاربران بر اساس جنسیت، رده سنی، کشور، استان و همچنین سیستم عامل تلفن همراه، باعث شده است تا با کیفیت ترین روش تبلیغاتی در شبکه های جتماعی پیش روی شما باشد. جالب است بدانید در این روش این امکان وجود دارد تا با هدفمند کردن تبلیغات بر اساس علاقه مندی، پست های منتشر شده را به کاربرانی که پیش بینی می شود علاقه مند به دیدن پست های شما هستند، نمایش داد.

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی ویدویی در اپلیکیشن ها

 

با گسترش استفاده کاربران از موبایل و اپلیکیشن ها پای تبلیغات نیز به اپلیکیشن ها باز شد، احتمالا بسیاری از ما این تبلیغات را در هنگام استفاده از اپلیکیشن یا هنگام خروج از اپلیکیشن مشاهده کرده ایم. به سبک تبلیغات، Video PPC Ads نیز گفته میشود. در اپلکیشن های خارجی و داخلی میتوان نمونه های زیادی از اپلیکیشن ها را مشاهده کرد. به مانند سایر روش ها در این روش نیز از شما به ازای هر کلیک مبلغی کسر میشود و آن مبلغ را خود شما تعیین میکنید. این تبلیغات را میتوان در اپلکیشن های بزرگ نیز به نمایش گذاشت.

تبلیغات کلیکی

استراتژی ، بودجه و برنامه زمانی خود را تعیین کنید و بهترین نتیجه را بگیرید

بیشتر افراد از دیدن تبلیغات صرفه نظر می کنند و به سرعت آن را رد می کنند، اما در این نوع از تبلیغ، بعد از شناسایی شبکه مورد نظر شما برای تبلیغ و شناسایی محیطی که مشتریان بالقوه شما در آن جا حضور دارند ساخته می شوند با توجه به محیط و بستر شبکه اقدام به همسان سازی این تبلیغ می شود تا بیشتریان تاثیر را بتواند بر روی مشتریان بگذارد. به همین دلیل می توان تا حد زیادی از تاثیر ذهنی که مخاطبان از تبلیغات دارند کاسته شود.

تبلیغات کلیکی

سایت هایی که تبلیغات شما در آنها به نمایش در می آیند

[rd_line color=”#1abc9c” width=”1px” line_pos=”center”]
مدیریت پیج اینستاگرام

وقتشه کمپین خودتو استارت بزنی!

 

ما برای ایجاد یک کمپین فوق العاده و سود آور در کنار شما خواهیم بود؛ اگر سوالی در مورد تبلیغات کلیکی دارید و به مشاوره احتیاج دارید، یا میخواهید از خدمات تبلیغات کلیکی دی ام تابان بهره مند شوید کافیست با ما تماس بگیرید.

[button t_color=”#ffffff” b_color=”#efa537″ t_hover_color=”#1abc9c” b_hover_color=”#ffffff” radius=”15″ url=”https://dmtaban.com/contact-us/” position=”ta_center”]برای سفارش کمپین تبلیغات کلیکی همین حالا کلیک کنید[/button]

مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند

[rd_line color=”#1abc9c” width=”300″ line_pos=”center”]
تبلیغات کلیکی
تبلیغات کلیکی
تبلیغات کلیکی
تبلیغات کلیکی
تبلیغات کلیکی
تبلیغات کلیکی

هر آنچه درباره تبلیغات کلیکی باید بدانید

تبلیغات کلیکی یکی از پر کاربرد ترین تبلیغات در بستر اینترنت است. بنا به آمار هایی که در سال 2014 از سوی گوگل منتشر شد ادز کلیکی 45 میلیارد دلار از 66 میلیارد دلاردرآمد گوگل از تبلیغات کلیکی بود. گوگل بزرگترین سرویس تبلیغات کلیکی در جهان را دارد که سرویس آن به گوگل ادز معروف است. اما ما در این مطلب میخواهیم به تبلیغات کلیکی در وبسایت ها صحبت کنیم پس تا ادامه با ما همراه باشید.

روش های مختلف اجرای تبلیغات کلیکی

بر خلاف تصورات عموم ادز کلیکی یک علم پیچیده در دنیای مارکتینگ به حساب می آید، هم از لحاظ مارکتینگی و هم از لحاظ برنامه نویسی  تبلیغات کلیکی موضوع پیچیده ای محسوب میشود. در ادامه مطلب بیشتر در مورد انواع تبلبغات کلیکی صحلت خواهیم کرد.

تبلیغات کلیکی بر اساس نرخ ثابت (ّFlat Rate PPC)

تبلیغات کلیکی با نرخ ثابت به این شکل است که وبسایتی میخواهید آنجا تبلیغ کنید نرخ ثابتی برای هر کلیکی که روی تبلیغ شما میشود دریافت میکند، در این مدل شما راحت تر میتوانید تا هزینه ای برای اجرای کمپین تبلیغات کلیکی میکنید محاسبه کنید. عرضه و تقاضا در ادز کلیکی با نرخ ثابت حرف اول را میزند یعنی هر چقدر آن کلمه تقاضای بالایی داشته باشد عرضه آن گران تر است و هزینه ای که به ازای هر کلیک میپردازید گران تر است و بر عکس یعنی هر چقدر تقاضای کمتری داشته باشد ارزان تر است، از دیگر موارد تاثیر گذار در قیمت تبلیغات کلیکی اعتبار سایت تبلیغ کننده است. به طبع هر چقدر آن وبسایت مطالبش با کیفیت تر و خاص باشد هزینه که برای تبلیغات کلیکی میگیرد بیشتر است. ممکن است یک وبسایت همان قدر کاربر و بازدید داشته باشد اما نرخ تبدیل و بازدهی ان کمتر باشد و دلیل آن تفاوت کیفیت وبسایت ها است. همچنین وبسایت هایی که مطالب تخصصی تری تولید میکنند هزینه بالاتری میگیرند، فرض کنید شما یک سایت مشاوره املاک دارید که میخواهید برای آن تبلیغات کلیکی بگیرید، شما یک وبسایت پیدا میکنید که مطالب آن فقط در حوزه ملک و اخبار حوزه آن است، از سویی وبسایتی را پیدا میکنید که عمومی است و هر نوع خبر و مطلبی منتشر میکند، این واضح است که کلیکی که در وبسایت اول میگیرید برای شما با ارزش تر است، به این علت که به مخاطبی شما میخواهید جذب کنید نزدیک تر هستند گرچه ممکن است از سایت دوم کلیک بیشتری بگیرید. پس طبیعی است که وبسایت هایی که تخصصی تر کار میکنند هزینه بیشتری به ازای هر کلیک از شما میگیرند.

 

تبلیغات کلیکی متغیر (Bid-Based PPC)

این مدل پیچیده تر از مورد قبلی است، و اکثرا کمپانی های بزرگ نظیر گوگل و مایکرسافت از آن استفاده میکنند، روش محاسبه این مدل مزایده ای است ما در صفحه “تبلیغات در گوگل” خیلی گسترده تر راجع به آن صحبت کردیم. بگذارید با یک مثال فلسفه  Bid-Based PPc را برایتان روشن کنیم. فرض کنید شما یک وبسایتی هستید که خدمات تعمیر کامپیوتر انجام میدهد، شما میخواهید بر روی کلمه “تعمیر کامپیوتر” کمپین تان را استارت بزنید، یعنی به این صورت که وقتی کاربری سرچ کرد “تعمیر کامپیوتر” شما را پیدا کند و شما در فهرست نتایج سرچ نمایش داده شوید، شما به فرض تعیین میکنید که به ازای هر کلیک ماکسیموم هزینه ای که میخواهم بپردازم 0.5 لیر است. حال سایت دیگری هم وجود دارد که آن هم خدمات تعمیر کامپیوتر انجام میدهد و او هم روی کلمه “تعمیر کامپیوتر” کمپین ادز خود را ران میکند، او تعیین میکند که ماکسیموم هزینه ای که میخواهد بپردازد 1 لیر است. در نتیجه این سایت از سایت شما در رتبه بالاتری نمایش داده میشود که یک مزیت است. حال سرویسی که تبلیغات را اجرا میکند مثل گوگل یا مایکروسافت به آن وبسایت رتبه بهتری میدهند چون او هزینه ی بیشتری به ازای هر کلیک میپردازد. اما در مواقعی هم این مورد درست نیست، چون کیفیت سایت ها و کاربر پسند بودن آنها هم روی هزینه ای برای کلیک میپردازند تاثیر گذار است.
حالا فرض کنید سایت شما بسیار با کیفیت تر است از سایتی که هزینه بیشتری برای هر کلیک میکند، یعنی هم از لحاظ زیبایی، موبایل فرندلی، مطالب و… سایت شما یک سر و گردن بالاتر است. حالا شما یک مزیت بزرگ نسبت به آن وبسایت دارید و به این صورت که شاید شما با پرداخت 0.5 لیر از سایتی که 1 لیر به ازای کلیک میپردازد رتبه بهتری بگیرید.

تبلیغات کلیکی برای ما چه کار هایی انجام میدهد ؟

 

محصول یا خدمات ما را معرفی میکند

اگر در جای درستی تبلیغ کنید که مشتریان بالقوه شما در آنجا حضور داشته باشند، محصول و یا خدمات شما خیلی خوب شناخته خواهند شد و از آنها استقبال هم خواهد شد. مخصوصا اگر محصولی که شما دارید جدید و خلاقانه و مطابق با نیاز افرادی باشد که تبلیغ شما را میبینند، محصول شما شناخته میشود و در نتیجه میتوانید که فروش خوبی به دست آورید.

فروشتان را افزایش میدهد

اصلی ترین هدف ما از انجام تبلیغات کلیکی این است که فروش را افزایش دهیم، اگر شما کمپین خود را به شکل صحیح اجرا کنید، فروش شما بی شک افزایش خواهد پیدا کرد. در تبلیغات کلیکی ریتارگتینگ شما میتوانید که به افراد یادآوری کنید و یا به انها پبشنهاد بهتری از قبل دهید که خرید از شما را نهایی کنند. تبلیغات ریتارگتینگ یکی از بهترین انواع تبلیغات کلیکی است.

 

آگاهی از برند (Brand Awareness) ایجاد میکند

یکی از برترین مزایای این مدل از تبلیغات این است که باعث شناخته شدن برند شما میشود، آگاهی از برند میتواند تاثیر فوق العاده ای روی کسب و کار شما هم از لحاظ بهینه سازی برای موتور های جستجو و هم فروش شما داشته باشد. اگر برند شما مطرح شود به همه مواردی که در بالا گفتیم دست پیدا خواهید کرد.

 

نتیجه بخشی سریع

ادز کلیکی بسیار سریع تر از روش هایی همچون سئو سایت برای شما جواب میدهد. به همین علت برای کمپین های فصلی و مناسبتی روشی بسیار درست است. شما کافیست تا کمپین خود را را استارت بزنید و در همان روز فروش خود را هم آغاز کنید. بر خلاف روش هایی همچون سئو سایت و بازاریابی از شبکه های اجتماعی، تبلیغات کلیکی نتیجه بسیار سریع تری دارند.

سوالات متداول تبلیغات کلیکی

[rd_line color=”#1abc9c” width=”300″ line_pos=”center”]

تبلیغات کلیکی محتوایی (پیشنهادی) چیست؟

احتمالا برای همه ما حداقل یک بار پیش آمده باشد که در سایتی در حال خواندن مطلبی هستیم و بخشی با عنوان “مطالب پیشنهادی” یا “پیشنهاد ویژه” به چشممان خورده باشد. امروزه این بخش بخصوص در سایت های خبری اغلب تبلیغاتی هستند. تبلیغاتی که در این بخش ها گذاشته شدند نیز از نوع تبلیغات همسان هستند یعنی شاید در نگاه اول به نظر بیایند که بخشی از محتوای سایت هستند. امروزه این نوع تبلیغات طرفداران زیادی دارد و بازدهی خوبی هم دارند. در اصطلاح به این نوع تبلیغ، تبلیغات کلیکی همسان (Native) میگویند.

تبلیغات کلیکی در رسانه های ایرانی بهتر است یا خارجی؟

اگر میخواهید برند شما در بین کاربران ایرانی شناخته تر شود، تبلیغات کلیکی گزینه مناسبی هستند. این تبلیغات در سایت های معتبر میتوانند به نمایش در بیایند که این باعث میشود کاربران شما را بشناسند. اما اگر بیشتر به فکر فروش هستید تا برندینگ  تبلیغات گوگل ادوردز هم میتواند گزینه خوبی برای شما باشد.

قیمت تبلیغات کلیکی در سایت ها چقدر است؟

قیمت تبلیغات کلیکی در سایت ها نرخ ثابتی ندارد. در اصل قیمت تبلیغات بر اساس هدفگذاری شما و بودجه ای که میخواهید به این کار اختصاص دهید تعیین میشود.

برای رزرو تبلیغات کلیکی در سایت ها چکار کنیم؟

برای رزرو و سفارش تبلیغات کلیکی فقط کافیست با دی ام تابان تماس بگیرید، اگر در مورد تبلیغات کلیکی و نحوه ارائه آن هم سوال داربد میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

32 پاسخ

  1. سلام سامیار جان ، این فکر اشتباهی است که اگر کمپین ادز راه انداختیم پس دیگر به سئو احتیاج نداریم! سئو و ادز مکمل یک دیگرند نه رقیب یکدیگر، سئو نتایج ماندگاری دارد و برای بلند مدت مناسب تر است و ادوردز برای کمپین های فروش و دوره های کوتاه مدت مناسب تر اند.

 1. سلام وقتتون بخیر
  میخواستم بدونم کمترین مبلغ برای اینکه بخوام تبلیغات بنری داشته باشم چقدره؟

  1. سلام دوست عزیز روزتون بخیر
   ما نمی‌تونیم قیمت مشخصی رو به شما بگیم چون این میتونه یک پکیج باشه با قیمت‌های مختلف ولی هر چقدر مبلغی که هزینه می‌کنید بیشتر باشه بازدهی بیشتری میتونه داشته باشه.

 2. سلام وقتتون بخیر
  من داشتم در مورد تبلیغات کلیکی میخوندم که بتونم تصمیم گیری کنم میخواستم از شما این رو بپرسم که آیا تبلیغات در گوگل هم جزو تبلیغات کلیلکی به حساب میاد؟

  1. سلام دوست عزیز
   تهمینه جان،سوال خیلی خوبیه. تبلیغات کلیکی یکی از انواع تبلیغات آنلاین است که شما تنها زمانی هزینه ای را پرداخت می کنید که تبلیغ شما بر روی افراد تاثیر گذار بوده باشد و بر روی آن کلیک کنند به همین علت هزینه های شما می تواند به خوبی در این مسیر هدایت شوند و به صورت هدفمند خرج می شوند.

  1. سلام دوست عزیز
   اگر میخواهید برند شما در بین کاربران ایرانی شناخته تر شود، تبلیغات کلیکی گزینه مناسبی هستند. این تبلیغات در سایت های معتبر میتوانند به نمایش در بیایند که این باعث میشود کاربران شما را بشناسند. اما اگر بیشتر به فکر فروش هستید تا برندینگ تبلیغات گوگل ادوردز هم میتواند گزینه خوبی برای شما باشد.

  1. سلام دوست عزیز
   برای رزرو و سفارش تبلیغات کلیکی فقط کافیست با دی ام تابان تماس بگیرید، اگر در مورد تبلیغات کلیکی و نحوه ارائه آن هم سوال داربد میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

  1. سلام یلدا جان
   در این نوع تبلیغات به این علت که شما فقط برای مشتریان واقعی خود هزینه می کنید، ضرر کمتری می بینید و بیشتر سود می کنید. در تبلیغات کلیکی در ازای هر کلیک شما پول پرداخت می کنید پس سرمایه شما به زودی باز می گردد.

  1. سلام دوست عزیز
   به چون بیشتر بازدیدها از موبایل صورت می‌گیرد تبلیغات از نظر سایز و طراحی موبایل فرندلی هستند.

 3. سلام در ارتباط با تبلیغات بنری همسان سوالم این بود که از نظرشما تبلیغات همسان موثر تره یا تبلیغات بنری کلیکی ساده؟

  1. سلام سها جان
   دراین باره باید بگم که تبلیغات همسان به صورت استتار با خود سایت برای تبلیغات قرار میگیره
   و با توجه به کسبو کار شما پیشنهاد ما متفاوت است شما برای مشاوره رایگان در این خصوص میتونید با کارشناسان ما در تابان تماس بگیرید.

  1. سلام شیما جان
   بله قطعا با توجه به بودجه ی که شما برای تبلیغات در نظرگرفته اید ، متفاوت خواهذ بود.

 4. سلام خدمت شما، تبلیغات کلیکی مگه همون تبلیغات در گوگل ادز نیست؟ یا جای دیگه ای هم میشه تبلیغ کلیکی رفت؟

  1. سلام فربد جان ، تبلیغات در گوگل یک نوع از تبلغات کلیکی هستش و با سرچ کاربر در گوگل نمایش داده میشود. اما شما در سایت های مطرح داخلی هم میتونید تبلیغات کلیکی اجرا کنید در سایت های خبری میتوانید نمونه این تبلیغات را ببینید.

 5. سلام تبلیغات همسان هم در سایت های خبری و پر بازدید میره؟ یا فقط تبلیغات بنری توی این سایت ها نمایش داده میشن؟

  1. سلام امید جان ، تبلیغات همسان هم به مانند تبلیغات بنری در انواع سایت ها قابل مشاهده است، تبلیغات همسان و تبلیغات بنری هم مبتوانند به صورت کلیکی محاسبه شوند و هم به صورت نمایشی، معمولا کسب و کار های کوچک تبلیغات کلیکی را برای شروع انتخاب میکنند.

  1. سلام دوست گرامی ، معمولا سرویس های داخلی از این مدل استفاده نمیکنند و مدل مناقصه ای برای سرویس هایی همچون گوگل و مایکروسافت میباشد.

  1. سلام تبلیغات همسان چون به حالت طبیعی تری هستند نسبت به تبلیغات دیگر و جزو مطالب پیشنهادی و مطالب پر بازدید سایت نمایش داده میشوند، معمولا بازدهی بهتری دارند.

 6. سلام وقت شما بخیر ، نرخ تبلیغات کلیکی همسان با تبلیغات بنری متفاوته. اگر اینطور هست میشه بگید تفاوتشون چقدره؟

  1. سلام میلاد جان ، بله نرخ ها متفاوته و تغیرات در تعرفه ها هم زیاد هستند این روز ها ، پیشنهاد میشود برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت با تیم ما تماس بگیرید.

  1. سلام خدمت شما دوست عزیزم. کار های بسیاری هست که میتونید انجام بدین از بنر تبلیغاتی و پیام اون گرفته تا کیفیت صفحه فرود شما و حتی خدمات پس از فروش شما میتونن روی cr شما تاثیرگذار باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *