معرفی برترین ابزار های تولیدمحتوا

در این مقاله هدف اصلی ما معرفی و بررسی ابزارهای تولید محتوا است. در ابتدا درباره ی تولید محتوا صحبت کنیم تا با شناخت بیشتری به معرفی ابزار های کمک کننده برای تولید محتوا برویم، تا انتهای این مقاله با دی ام تابان همراه باشید .

تعریف تولید محتوا به طور خلاصه و معنی خاص خود کلمه یعنی هرمتنی که درباره ی یک موضوع یا موضوعات متفاوت نوشته میشود، اما این جمله نیاز به تکمیل شدن دارد .

در حقیقت تولید محتوا فقط شامل نوشته ها صدق نمیکند بلکه درباره  ی صداها، تصاویر و ویدئوها نیز صادق است.

به طور مثال صوت هایی که به صورت پادکست منتشر میشوند یک نوع از تولید محتوا است که به صورت صوتی انتشار می‌یابد. در حقیقت تعریف صحیح و جامعی از محتوا را بخواهیم بگوییم می‌توان گفت، محتوا اطلاعاتی است که به بیننده، خواننده و یا شنوده منتقل می‌شود .

حالا کسانی که کارشان به طور تخصصی تولید محتوا است از یکسری از ابزار می‌توانند استفاده کنند که روند انجام کارهایشان را  با کیفیت بالاتری پیش ببرند و محتوایی جذاب و یونیک در اختیار بازدیدکنندگانشان قرار بدهند. البته  باید در نظر داشته باشید که بحث تولید محتوا فقط در محیط های دیجیتال و شبکه ها و فضاهای مجازی صورت نمیگیرد و بسیار بحث گسترده ای است،  در ادامه ی صحبت ها با ابزارهای کارآمدی آشنا خواهید شد.

Grammarly

grammarly یکی از ابزارهای مفیدی که است که برای رفع خطاهایی که به صورت نوشتاری یا املایی وجود دارند بسیار کاربردی استوعلاوه بر این به  بهینه سازی و خوانایی متن نیز کمک می‌کننده . به این ترتیب متن شما بسیار سامان گرفته و بدون هیچگونه خطایی خواهد .

ابزارهای تولید محتوا

StackEdit

یک ابزار مناسب حتی برای زمانی که اینترنت هم در دسترس ندارید می توان این ابزار را معرفی کرد. این ابزار برای نویسنده های وب یکی از کابردی ترین ابزارها است .وجود short cut های مختلف ، لایه ها، قالب ها و تم های متفاوت از ویژگی های این ابزار است . از این طریق می‌توانید محتوای خود را در تامبلر، وردپرس و حتی دراپ باکس پست کنید. این ابزار تولید محتوا قابلیت تصحیح خطاهای املایی را دارد و برای بسیاری از زبان ها نیز مورد استفاده می‌توان قرار داد

ابزارهای تولید محتوا

Ilys

یکی از جالب ترین ابزارتولید محتوا Ilys  است که برای تعداد زیادی از محتوا نویسان مزیت های خوبی دارد میتوانید یک تجربه ی نویسندگی حرفه ای را با کمک این وسیله به همراه داشته باشید . شما برای استفاده از این  ابزار تولید  محتوا در ابتدای شروع کارتان باید تعداد کلمات مورد نظرتان را وارد کنید و بعد شروع به نوشتن کنید و تا هنگامی که تعداد کلمات شما به آن حد از مقدار مشخص شده، نرسد شما امکان ویرایش را ندارید .

Plagiarism Detect

این ابزار برای  تشخیص  سرقت های ادبی و جلوگیری از آن است که به وسیله ی ناشران علمی و گروه های پژوهشی در کل کشورها مورد استفاده و پشتیبانی قرار میگیرد. از این ابزار می‌توان به عنوان یک بانک اطلاعاتی نیز یاد کرد به شکلی که اطلاعات را به صورت کامل و با مدرک قابل استناد گزارش خواهد کرد این مدارک از آن منبعی که کپی صورت گرفته است در زمانی کوتاه و  در همان شروع ورود مقاله پس از بررسی کامل مقاله توسط پاور و سردبیر ithenticate به نویسنده ها و سردبیران و همینطور محققان کمک می‌کند که با مقایسه نسخه های پیش نویس خودشان با بیشتر از 25 میلیارد صفحه هایی که 122میلیون آیتم های محتوایی که عضو cross check هستند از این دست رفتار ها و سرقت های مقاله های علمی جلوگیری کنند.

 (unicheck  (formerly unplag 

این ابزار تولید محتوا، محتوای شما را با همه ی محتواهای موجود در کل دنیای اینترنت قیاس خواهد کرد این به شما کمک خواهد کرد که از روی نا آگاهی محتوای دیگران را کپی نکنید این ابزار این اطلاعات را از طریق لینک دهی و هایلایت کردن قسمت هایی که کپی می‌باشد به شما اطلاع رسانی خواهد کرد .از این ابزار بیشتر دانشجویان استفاده می‌کنند همچنین از سرعت بالایی برخوردار است و خیلی سریع متون ایندکس شده ، مجلات و اسناد ها و… را اسکن میکند و در روند نمایش قسمت های کپی را شروع می‌کند.

ابزارهای تولید محتوا

thinglink

این ابزار برای جلب توجه کاربران بسیار خوب و مؤثر است به این دلیل که با استفاده از این ابزارهای تولید محتوا می‌توانید روی تصویرتان علامت های متفاوت  و یا متن دلخواهتان را قرار دهید . این دسته از تصاویر بسیار مورد توجه کاربران قرار میگیرد و به راحتی می‌توانید  آنها را به هر قسمت از سایتان که می‌خواهید راهنمایی و هدایت کنید بعلاوه می‌توانید در شبکه های اجتماعی دلخواهتان نیز انها را به اشتراک بگذارید .

ابزارهای تولید محتوا

Guides.co

با این ابزار شما می‌توانید عکس و یا اسلاید شو محتوای خود بیفزاید تا متن تان از یکنواختی و خسته کنندگی خارج شود و کاربران بیشتری را به خود جذب کند .

ابزارهای تولید محتوا
ابزارهای تولید محتوا

webyclip

این نرم افزار یکی از جالبترین ها در بین ابزارهای تولید محتوا است . با استفاده از این ابزار می‌توانید فایل های دمو ، ویدئوهای اموزشی و یا حتی ویدئوی بررسی کردن محصولات برای سایت های فروشگاهی بسازید، این ابزار تولید محتوا برای تولید محتواهای سایت های فروشگاه بسیار مناسب است و شما را دعوت به استفاده از این ابزار می‌کنیم و امیدوارم از استفاده ی آن لذت ببرید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *