زیبایی در اینستاگرام حرف اول را می زند. همیشه باید از خلاقیت های مختلف استفاده کرد که در اینستاگرام زیبایی بوجود آورد و کاربران را شگفت زده کرد. اما یک سری چیز ها در اینستاگرام هست که همیشه به صورت پیشفرض استفاده می شوند و اگر آن ها را تغییر ندهیم، همیشه همانطوری که هستند می مانند. فونت اینستاگرام هم یک مورد پیشفرض است و تغییر فونت اینستاگرام می تواند یک خلاقیت عالی باشد که توجه مخاطب را جلب می کند. در این مقاله می خواهیم درباره همین تغییر فونت صحبت کنیم. چیزی که شاید نشود آن را داخل اینستاگرام انجام داد اما ابزار هایی برای آن وجود دارند که می توانیم از آن ها استفاده کنیم که این خلاقیت را به خرج دهیم. پس در این مقاله همراه ما باشید که به شما بگوییم چگونه می شود فونت اینستاگرام را تغییر داد و کاربران را شگفت زده کرد.

تغییر فونت اینستاگرام

کسی که می خواهد مدیریت پیج اینستاگرام و به طور کلی مدیریت شبکه های اجتماعی را انجام بدهد، باید خلاقیت داشته باشد. مدیریت پیج اینستاگرام با خلاقیت در ارتباط است و اضافه کردن موارد جدید، همیشه ممکن است استقبال مخاطب را به همراه داشته باشد. ادمین اینستاگرام باید ابزار های خلاقانه را بشناسد و یکی از همین ابزار ها، ابزار هایی هستند که تغییر فونت اینستاگرام را برای شما انجام می دهند. قبل از اینکه به سراغ این موارد برویم اول از همه می خواهیم به شما بگوییم که چرا اصلا باید فونت اینستاگرام را تغییر بدهیم. در واقع شما برای انجام هر کاری در مدیریت شبکه های اجتماعی باید دلیل انجام آن کار را هم بدانید و به کارفرمای خودتان توضیح بدهید که چرا لازم است این کار را انجام بدهید. پس در ادامه همراه ما باشید که دلایل تغییر فونت اینستاگرام را به شما بگوییم.

تغییر فونت در اینستاگرام

دلایل تغییر فونت اینستاگرام

متفاوت بودن

خیلی از کسب و کار ها از اینستاگرام استفاده می کنند که محصولات خودشان را به مخاطب نشان بدهند و یا خدمات خودشان را پروموت کنند. حال شما هم قرار است این کار را انجام بدهید و قرار هم هست کمی خودتان را متفاوت تر از دیگران نشان بدهید. حال برای این متفاوت بودن خیلی کار ها می توانید انجام بدهید که یکی از کوچکترین آن ها تغییر فونت اینستاگرام است. شما با این کار می توانید کمی متفاوت تر از دیگران ظاهر بشوید و مردم هم معمولا از تفاوت استقبال می کنند. خیلی از برند ها می خواهند با نشان دادن خلاقیت خودشان در رقابت بمانند و شما نیز نباید در این رقابت عقب بیفتید.

نشان دادن خلاقیت خودتان

همه چیز اینستاگرام درباره این است که محتوا های خودتان را در معرض آزمایش قرار بدهید و ببینید که کدام محتوای شما بهترین عملکرد را دارد. حال شما می توانید در اینستاگرام خلاقیت خودتان را به معرض نمایش و آزمایش قرار بدهید و ببینید که جواب می دهد یا خیر. یکی از همین راه های خلاقیت تغییر فونت اینستاگرام است.

بودن با ترند های جدید

یکی دیگر از چیز های جالبی که اینستاگرام دارد این است که ترند ها در آن به سرعت تغییر می کنند. بیایید با این موضوع رو به رو شویم که این موضوع شدیدا روی فعالیت کسب و کار ها تاثیر گذار است و به هیچ عنوان نمی شود این تاثیر را نادیده گرفت. حال اگر شما بخواهید همیشه به یک ترند بند کنید و تا مدت طولانی با آن پیش بروید، فالوور های شما تصور می کنند که صفحه شما تاریخ مصرف گذشته است و ارتباط خوبی با آن برقرار نمی کنند. استفاده از فونت های سفارشی و تغییر فونت اینستاگرام می توانید یک راهی باشد برای اینکه تاثیر برند خودتان را بیشتر کنید و ترند های جدید را امتحان کنید. حال که دیگر این موضوعات را می دانید، وقت آن رسیده است که به سراغ چگونگی تغییر فونت ها در اینستاگرام برویم.

تغییر فونت اینستاگرام با استفاده از Font Generator ها

فونت جنریتور ها همانطور که از اسمشان پیداست، روی پروسه تغییر فونت تمرکز دارند. حال شما هم می توانید برای “تغییر فونت اینستاگرام” از همین ابزار های Font Generator استفاده کنید. این ابزار ها انتخاب های متفاوتی را برای انتخاب فونت در اختیار شما قرار می دهند و به شما این آزادی را می دهند که فونت های مختلف را در اینستاگرام امتحان کنید. شما می توانید از 4 تا از بهترین فونت جنریتور ها استفاده کنید تا فونت اینستاگرام خودتان را تغییر دهید.

IGFonts.io: یکی از ساده ترین ابزار های تغییر فونت اینستاگرام IGFonts هستش که بهترین فونت ها را برای شما به ارمغان می آورد. تنها کاری که شما باید بکنید این است که متنی که می خواهید را بنویسید که سپس از بین انواع مختلف فونت ها آنی را که می خواهید انتخاب کنید. رابط کاربری این سایت به این صورت هستش که شما یک متنی را وارد می کنید و سپس در پایین آن انواع مختلف همان متن با فونت های مختلف نمایش داده می شود.

FontGet (Instagram Font Generator): یکی دیگر از ابزار های کاربردی آسان در ویرایش فونت همین فونت گت می باشد که انواع مختلف فونت ها را به شما نمایش می دهد که بتوانید آن ها را برای اینستاگرام خودتان استفاده کنید.

MetaTags Font Generator: اگر می خواهید بهترین فونت ها را در بایو اینستاگرام خود به نمایش بگذارید. این ابزار یکی از بهترین ابزار های تغییر فونت اینستاگرام است. شما می توانید پیشنمایش فونت خودتان را هم در همین برنامه مشاهده کنید.

Fonts.Social: یکی از جالب ترین ابزار های تغییر فونت هم همین می باشد که یکی از مهمترین کار هایش پیشنهاد اموجی های مختلف هم می باشد که همراه با فونت شما باشند.

تغییر فونت اینستاگرام با استفاده از Font Generator ها

چگونه فونت اینستاگرام را در Bio اینستاگرام تغییر دهید؟

برای اینکه فونت را در Bio اینستاگرام خود تغییر بدهید باید یک سری از مراحل را طی کنید. اول از همه بهتر است که از بین فونت جنریتور های بالا یکی را انتخاب کنید و سپس مراحل بعدی را بروید. در این جا حالا به سراغ MetaTags Font Generator می رویم و سپس به سراغ مراحل زیر می رویم:

1-اول از همه به سراغ MetaTags Font Generator می رویم.

2-در قسمت چپ این برنامه متن Bio خودتان را تایپ کنید.

3-چندین آپشن فونت برای شما نمایش داده می شود. هرکدام را که دوست دارید انتخاب کنید و سپس متن را کپی کنید.

4-به اپلیکیشن اینستارگام بروید و روی بخش Profile کلیک کنید وارد پروفایلتان بشوید.

5-در بالای پروفایل خودتان روی قسمت Edit Profile کلیک کنید.

6-در بخش Bio متن را Paste کنید و حال شما دیگر تغییر فونت اینستاگرام در بایو را انجام داده اید.

حتما هم سعی کنید که محدوده 150 کاراکتر را رعایت کنید که در بایو شما هم به درستی Paste انجام بشود.

تغییر فونت اینستاگرام در پست های اینستاگرام

در اینجا می خواهیم تغییر فونت اینستاگرام را در پست های اینستاگرام به شما توضیح دهیم و دوباره باید شما یک فونت جنریتور را انتخاب کنید. ایندفعه IGFonts.io را انتخاب می کنیم و سپس مراحل زیر را مو به مو اجرا می کنیم که فونت پست های اینستاگرام ما تغییر کند. این مراحل به شرح زیر می باشند:

1-وارد IGFonts.io شوید.

2-در باکس مخصوص متن، متن خودتان را تایپ کنید.

3-چند آپشن فونت برای شما نمایش داده می شود. یکی از آن ها را انتخاب کنید و متن را کپی کنید.

4-به اپلیکیشن اینستاگرام بروید.

5-حالا یک پست اینستاگرام جدید بسازید.

6-در بخش کپشن متن را paste کنید.

7-پست را به اشتراک بگذارید

8-تمام!

تغییر فونت اینستاگرام در پست های اینستاگرام

چگونه فونت اینستاگرام را در استوری اینستاگرام تغییر بدهیم؟

تغییر فونت اینستاگرام در استوری می تواند تاثیر جالبی روی تصویر برند شما بگذارند. اگر شما از یک سری فونت محدود هم استفاده کنید، باز هم تاکتیک جالبی برای خلاقیت برند شما می باشد و باعث می شود که استوری های شما قالب متفاوتی پیدا کنند. دو راه برای این کار وجود دارد:

1-استفاده از فونت جنریتور ها: در این پروسه شما فونتی که به بایو اینستاگرام شما شبیه است را انتخاب کنید. فونت را اضافه کنید و در استوری خودتان paste کنید.

2-استفاده فونت های متفاوت اینستاگرام: این فونت ها خودشان در بخش استوری اینستاگرام شما وجود دارد.

بیایید به انتخاب دوم نگاهی بیندازیم:

1-به استوری اینستاگرام بروید.

2-تصویری که می خواهید به اشتراک بگذارید را انتخاب کنید.

3-روی دکمه Aa در قسمت بالا سمت راست بزنید.

4-متن را تایپ کنید.

5-به سمت چپ swipe کنید و فونت مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.

6-وقتی که آماده بود روی Done بزنید.

سخن پایانی

در این مقاله تلاش کردیم که به صورت فشرده و خلاصه تغییر فونت اینستاگرام را به شما آموزش دهیم و سعی کنیم که به ساده ترین حالت ممکن آن را به شما یاد بدهیم. در این مقاله تلاش شد که همچنین بهترین ابزار های این کار نیز معرفی بشوند و به شما بگوییم که چرا باید اصلا شما این کار را انجام بدهید. یادتان باشد که همیشه باید بهترین روش ها برای خلاقیت در اینستاگرام اتخاذ بشود و به بهترین نحو ممکن باید این خلاقیت ها به نمایش گذاشته شوند. ممنون که در این مقاله همراه ما بودید و امیدواریم که توضیحاتی که دادیم برای شما مفید بوده باشد.

منبع:

Business2community

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *