مشهور شدن چیز جالبی است و خیلی ها دوست دارند که مشهور باشند. در واقع این افراد دوست دارند که یک وجه تمایزی با دیگر افراد داشته باشند و معمولا هدف آن ها از این موضوع این است که بیشتر دیده شوند و کسب درآمد بیشتری هم داشته باشند. در فضای مجازی خصوصا اینستاگرام، دیده شدن حرف اول را می زند و تیک آبی اینستاگرام، به دیده شدن بیشتر خیلی کمک می کند. پس در اینجا می خواهیم آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام را قرار بدهیم. بله تعجب نکنید! برای دریافت تیک آبی اینستاگرام نیاز به رد کردن هفت خوان رستم ندارید و 11 مرحله ساده کافیست که شما تیک آبی را دریافت کنید. اما اگر دریافت تیک آبی به همین سادگی بود که همه یا خیلی ها حداقل آن را داشتند. درباره این موضوع هم صحبت خواهیم کرد. همراه ما باشید.

[button type=”rd_3dstroke_bt” use_icon=”yes” icon_position=”bt_icon_right” icon_color=”#ffffff” t_color=”#ffffff” b_color=”#22b5d6″ t_hover_color=”#22b5d6″ b_hover_color=”#ffffff” radius=”10″ url=”https://dmtaban.com/wp-content/uploads/2022/04/آموزش-دریافت-تیک-آبی-اینستاگرام.pdf” position=”ta_center” icon=”wb-download”]دانلود مقاله[/button]

آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام

مسلما در اینستاگرام دیده اید که جلوی اسم اکانت افراد مشهور یک تیک آبی رنگ وجود دارد. این تیک آبی نمایانگر صرفا معروف بودن این صفحه نیست، بلکه هدف اصلی این تیک آبی این است که اکانت های اصلی و اکانت های تقلبی افراد مشهور از یکدیگر متمایز شوند. در واقع کار تیک آبی اینستاگرام این نیست که شما را مشهور تر کند و پشت آن بیشتر یک هدف امنیتی نهفته است. اما به هر حال احتمالا دیده اید که یکسری افراد که شما آن ها را نمی شناسید و شاید کمتر از ده هزار فالوور هم دارند، جلوی نام صفحه شان این تیک آبی را دارند. این تیک پس توسط آن ها چگونه دریافت شده است؟ در “آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام” دقیقا قرار است درباره همین موضوع صحبت کنیم. اینکه چگونه می شود در مدیریت شبکه های اجتماعی این تیک آبی را دریافت کرد و برای دریافت چه مراحلی طی می شود.

بگذارید خیال شما را راحت کنیم که بله، دریافت تیک آبی در شبکه های اجتماعی “می تواند” به برندسازی و کسب و کار شما بیشتر کمک کند. به هر حال داشتن این تیک آبی از لحاظ دیداری هم روی نظر کاربری که وارد صفحه شما می شود تاثیر گذار است. به گونه ای در واقع این تیک آبی به کاربر ها خبر می دهد که شما یک فرد خاص در شبکه های اجتماعی هستید و حتی اگر چندان معروف هم نباشید، کار خاصی را در پیجتان انجام می دهید و با اکانت های شخصی و کسب و کار هایی که این تیک را ندارند یک سری فرق ها را دارید. لازم به ذکر است که دریافت این تیک آبی در شبکه اجتماعی اینستاگرام همه چیز نیست و قرار هم نیست ره صد ساله ای را با آن طی کنید.

مزیت های دریافت تیک آبی اینستاگرام چیست؟

قبل از اینکه سراغ آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام در مدیریت پیج اینستاگرام برویم بهتر است اول به مزایای آن بپردازیم. پر و واضح است که دریافت تیک آبی اینستاگرام مزیت های بسیاری دارد. ار هر طرف که بخواهیم نگاه کنیم اینکه صفحه ما تیک آبی داشته باشد هیچگونه عیبی ندارد. (مگر اینکه از مشهور و محبوب بودن خوشمان نیاید که آن دیگر بحثش جداست)

اگر شما یک اینفلوئنسر یا سلبریتی باشید، با دریافت تیک آبی به راحتی می توانید برای خود فالوور جدید جذب کنید. به این خاطر که مردم با دیدن تیک آبی بیشتر علاقه به دنبال کردن یک صفحه نشان می دهند. این تیک آبی در واقع اثبات این موضوع است که شما برای خودتان کسی هستید و ارزش دارد که مردم شما را دنبال کنند.

اگر هم شما صاحب برند باشید و تیک آبی اینستاگرام را دریافت کرده باشید، مردم شما را یک برند قابل اعتماد تلقی می کنند و بیشتر به کسب و کار شما و استفاده از خدماتتان علاقه نشان می دهند. این مسلما به معنی کسب درآمد بیشتر و دریافت اعتبار است.

البته این موضوع را هم در نظر داشته باشید که تیک آبی اینستاگرام قرار نیست در الگوریتم های اینستاگرام برای شما پارتی بازی کند. رفتار اینستاگرام با تمام پست ها و محتوای شما، همان رفتاری خواهد بود که با دیگر پیج ها خواهد داشت. محتوای خوب و درست را بیشتر نشان می دهد و محتوا های اسپمی و خارج از قوانین شما را نیز جریمه می کند. هرچند که حال که شما این تیک آبی را دارید، پس در نتیجه ممکن است معروف تر شوید و این به معنی این است که تعامل قرار است در صفحه شما بیشتر بشود که این خودش یک مزیت برای بیشتر دیده شدن شما به حساب می آید. اما آیا قرار است که تیک آبی باعث بشود که شما از لحاظ تکنیکی از رقبای خود یا دیگر پیج ها پیشی بگیرید؟ خیر این اتفاق به طور مستقیم هرگز رخ نخواهد داد.

مزیت های دریافت تیک آبی اینستاگرام چیست؟

آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام به درد چه کسانی می خورد؟

آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام به درد کسانی می خورد که در اصل می توانند این تیک آبی را دریافت کنند. چه کسانی می توانند تیک آبی دریافت کنند؟ همانطور که گفتیم، برای وریفای(تایید شدن) اکانتتان و دریافت تیک آبی باید مشهور باشید و یا اینکه حداقل افرادی شما را بشناسند. اما شاید اینکه بگوییم شما را “بشناسند” کمی گنگ و مبهم باشد. پس بگذارید که جزئی تر به موضوع نگاه کنیم. شما در چهار حالت می توانید تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید:

1-اکانت اینستاگرام شما باید توسط یک شخص واقعی اداره بشود و یک فرد واقعی یا یک کسب و کار را به نمایش بگذارد.

2-اینستاگرام اکانتی را برای تیک ابی تایید می کند که نمایانگر یک برند، شخصیت یا کسب و کار باشد. پس اکانت شما باید منحصر به فرد باشد و اینستاگرام اکانت های Meme یا فن پیج ها را هرچقدر هم که میلیون ها فالوور داشته باشند وریفای نمی کند.

3-اکانت شما باید کامل باشد، به این معنی که اکانت باید عمومی باشد(اکانت خصوصی یا پرایوت نباشد)، تصویر پروفایل داشته باشد و بایو آن هم نوشته شده باشد. همچنین اکانت شما باید فعال باشد و حداقل یک پست تصویر یا ویدیو در آن وجود داشته باشد.

4-اکانت شما باید از آن دسته اکانت هایی باشد که کاربران در اینستاگرام به دنبال آن می گردند و در سرچ بار، آن را جست و جو می کنند. این موضوع بسیار احتمال تیک آبی گرفتن شما را بالا می برد.

11 مرحله آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام

حال اگر شما 4 ویژگی که در بالا گفته شد داشته باشید، دریافت تیک آبی اینستاگرام آسان خواهد شد. با طی کردن این 11 مرحله که شاید نهایتا نیم ساعت از وقت شما را بگیرد، شما می توانید درخواست تیک آبی را صادر کنید. اینستاگرام بررسی خواهد کرد که شما ویژگی های بالا را داشته باشید و سپس تیک آبی را به شما می دهد. این مراحل به شرح زیر می باشند:

1-اکانت اینستاگرام خود را باز کنید و به بخش پروفایل خودتان بروید.

2-منوی بالا سمت راست را بزنید تا منو باز شود.

3-روی بخش تنظیمات(Settings) بزنید.

4-بخش حساب کاربری یا Account را وارد شوید.

5-سپس بعد از این مراحل گزینه Request Verification را بزنید.

6-نام و نام خانوادگی خودتان یا اسم کامل برندتان را وارد کنید.

7-سپس یک داکیومنت رسمی که ثابت می کند شما واقعا خودتان هستید در بخش Document Type وارد کنید و برای بارگذاری تصویر هم باید گزینه Choose File را بزنید. (این فایل می تواند کارت ملی شما، گواهینامه رانندگی و مدارک معتبر دیگر باشد)

8-کتگوری ای که در آن فعالیت می کنید را انتخاب کنید.

9-اطلاعات مربوط به مخاطبان هدف خودتان را در بخش Audience وارد کنید.(این بخش اختیاری است اما بد نیست که آن را هم وارد کنید تا احتمال تایید درخواست را بالا ببرید)

10-اگر به عنوان دیگری هم ممکن است که شناخته بشوید در بخش Also Known as آن را وارد کنید.(اگر به عنوان دیگری شناخته نمی شوید این بخش را خالی رها کنید)

11-این مورد هم اختیاری است اما در بخش آخر که Link ها می باشند شما می توانید سه مقاله یا لینک که ثابت می کنند شما مورد جست و جو قرار خواهید گرفت را بارگذاری کنید. (پیشنهاد می کنیم حتما این کار را انجام بدهید که احتمال دریافت تیک آبی را بیش از پیش بیشتر می کنند)

11 مرحله آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام

حرف آخر، شما تیک را دریافت کردید!

همیشه یادتان باشد که اینستاگرام جاییست برای به نمایش گذاشتن و دیده شدن بیشتر پس هرچقدر که شما بیشتر دیده شوید، بیشتر امکان دارد که در کسب و کارتان یا در برندسازی شخصی موفق تر شوید. در آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام سعی کردیم که این مسیر دیده شدن را برای شما هموار تر کنیم. باز هم لازم است که روی این موضوع تاکید کنیم که دریافت تیک آبی، همه آن چیزی نیست که شما نیاز دارید و شاید اصلا اگر کسب و کار کوچکی باشید، چیزی نباشد که اصلا بخواهید روی آن تمرکز کنید. همچنین یادتان باشد که دریافت تیک آبی در کشور ما به نسبت دیگر کشور های دنیا سخت تر است و زحمات بیشتری را می خواهد. پس دریافت نکردن تیک آبی به منظور رسیدن آسمان به زمین نیست. پس خیلی هم لازم نیست نگران آن باشید.

امیدواریم که در آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام نکته مهمی را جا نینداخته باشیم و هرآنچه لازم است شما بدانید را به شما گفته باشیم. ممنون که در این مقاله هم همراه ما بودید و امیدواریم که مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

منبع:

Roihacks

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *