ترفند های اینستاگرام برای افزایش فالوئر

 آیا می دانید اهمیت شناخت ترفند های اینستاگرام برای افزایش فالوئر چیست و چرا همه به دنبال راهی برای افزایش فالوئر هستند ؟ روز به روز کاربران در شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام در حال افزایش است و اغلب به دنبال شناخت ترفند های اینستا گرام و ترفند هایی برای افزایش فالوئر برای صفحه خود هستند تا از این فرصت به خوبی استفاده کرده و به کمک اینستاگرام اقدام به معرفی و شناساندن برند و یا خدمات و یا حتی محصولات خود به دیگران کنند . سال هاست اپلیکشن ها و برنامه هایی جهت افزایش فالوئر طراحی شده و وجود دارند که در ازای پرداخت هزینه و پول برای صفحه شما فالوئر پیدا می کنند ؛ اما نکته حائز اهمیت در رابطه با این برنامه ها این است که اکانت هایی که شما را فالو و یا دنبال می کنند فیک هستند و فعالیت خاصی در صفحه های خود ندارند . به همین دلیل قصد داریم تا در ادامه  شما را با روش های مدیریت پیج اینستاگرام و جدیدترین ترفند های اینستاگرام برای افزایش فالوئر آشنا کنیم تا افزایش فالوئری تاثیر گذار داشته باشید .

افزایش فالوئر اینستاگرام

موثر ترین ترفند های افزایش فالوئر:

در سال جدید اینستاگرام آپدیت های بسیاری برای مقابله با رقیبان خود انجام داده است . یکی از بزرگ ترین این آپدیت ها تغییر محتوای تصویری به محتوای ویدیوئی بوده است . در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با هرکدام از فرایند هایی که باعث افزایش فالوئر بیشتر در اینستاگرام می شود آشنا کنیم :

ساخت پروفایلی جذاب

از کار های مهمی که در مدیریت شبکه های اجتماعی باید در نظر گرفته شود ، پروفایل است . این موضوع درباره همه شبکات اجتماعی صدق می کند مخصوصا اینستاگرام . اینستاگرم یک شبکه اجتماعی عکس محور است و عکس های با کیفیت و جذاب از مهم ترین و پایه ای ترین ترفند هایی است که در راستای افزایش فالوئر باید انجام دهید . اگر پیش از این تجربه داشتن مغازه و یا محل کار را داشته باشید با اهمیت بالای ویترین مغازه و یا زیبایی و ظاهر محل کار در جذب اعتماد و توجه مشتریان آشنا هستید ؛ ساخت پروفایل زیبا در اینستاگرام  هم در صفحه شما حکم همین ویترین و ظاهر مغازه را دارد . در صورت جذاب نبودن عکس های پیج افراد علاقه ای به دنبال کردن و یا حتی بررسی بیشتر صفحه شما نشان نخواهند داد . پیج های بسیاری هستند که روی ظاهر پروفایل خود به خوبی کار کرده اند و پروفایلی جذاب دارند ، میتوانید از آنها الهام بگیرید و در ساخت پروفایل خود از ایده هایتان به خوبی استفاده کنید ؛ معمولا استفاده از یک افکت مشابه برای تمامی پست ها و یا استفاده از از یک تناژ رنگی خاص در صفحه ، همخوانی و جذابیت صفحه را افزایش می دهد . علاوه بر عکس ها ، توجه به عکس پروفایل جذاب و گویا و همینطور استفاده از بایو ای اصولی که شما و حرفه تان را به خوبی معرفی کند نیز می تواند به تکمیل پروفایل جذاب کمک کند .

[rd_images_gallery images=”16188″ size=”full”]

ایجاد اینگیجمنت

اینستاگرام کاربر فعال خود را بیشتر دوست دارد و فعالیت شما برایش مهم است . اما منظور از فعال بودن چیست ؟ در هفته حداقل سه پست بگذارید ، حتی اگر تازه صفحه خود را به تازگی ساخته اید هر روز پست بگذارید و از هشتگ های اینستاگرام به خوبی استفاده کنید حتی هشتگ های اختصاصی خوود را داشته باشید ؛ پاسخگو باشید و کامنت ها و دایرکت های خود را به موقع جواب دهید . استوری گذاشتن را فراموش نکنید . از طریق استوری های روزانه می توانید تعامل و ارتباط خوبی با فالوئر های خود داشته باشید و از این طریق اینگیجمنت در اینستاگرام و صفحه خود ایجاد کرده تا نه تنها افراد بهتر شما و حرفه شما را می شناسند ، اعتمادشان نسبت به صفحه تان افزایش پیدا کرده و زمانی که روزی چند بار با استوری های شما برخورد کنند شما را به یاد خواهند سپرد و فراموش نخواهند کرد . البته بهتر است فعالیت خود را طبق یک برنامه ریزی منظم انجام دهید . اگر صفحه شما پابلیک باشد اینستاگرام یک سری اطلاعات مفید در رابطه با رفتار کاربرانتان به شما می دهد . از آن ها به خوبی استفاده کنید و در زمان هایی که کاربرانتان آنلاین هستند پست و یا استوری خود را بگذارید . علت اهمیت این داده ها به این خاطر است که نسبت به حوزه کاری شما ممکن است این زمان متغیر باشد .

صفحه های هم حوزه خود را فراموش نکنید

در مرحله اول شناخت و بررسی  صفحه هایی که حوزه کاری مشابه و یا یکسان با شما دارند و سپس داشتن تبادل با بهترین آن ها می تواند یکی از تاثیرگذار ترین ترفند های اینستاگرام برای افزایش فالوئر باشد . شناخت و بررسی پیج هایی که در حوزه شما فعالیت می کنند به شما این امکان  را می دهد تا با پیدا کرد نقاط قوت و استفاده ای خلاقانه از آن ، و یافتن نقاط ضعف و اشتباهاتشان و انجام ندادن آن ها در مدت زمان کم تری پیشرفت کرده و قادر باشید محتوایی موثر تر در صفحه خود تولید کنید . علاوه بر آن داشتن تعامل با آنها ، فالو کرد و یا لایک کرد آن ها و ارتباط داشتن با آن ها ، شما را در پیشنهادات suggestion  اینستاگرام برای فالوئر های آن ها به نمایش می گذارد . درباره تبادل داشتن با صفحه های هم حوزه نیز باید اشاره کنیم بسیار موثر تر از تبلیغات در پیج های نا مرتبط است ؛ چراکه صفحه های هم حوزه شما فالوئر هایی دارند که به حوزه شما علاقه داشته و به دنبال محصول و یا خدمات شماست .

فعال باشید

استراژی محتوا 

داشتن و پیش رفتن بر اساس یک استراتژی می تواند در هرکاری موجب پیشرفت و نظم یافتن کار ها می شود . این نکته در مورد اینستاگرام و تولید محتوا در ایستاگرام نیز صدق می کند . برای داشتن استراتژی محتوا در اینستاگرام باید ابتدا موضوعات پر طرفدار و مرتبط با دانش و محتوای مد نظرتان را انتخاب و تعیین کنید و یک برنامه ریزی در رابطه با موضوعاتی که می خواهید درباره شان محتوا تولید کنید داشته باشید . پس از آن دانستن و داشتن برنامه ای منظم برای انتشار پست هاست . برای یافتن این زمان مخی توانید از قسمت اینسایت اینستاگرام کمک بگیرید و با توجه به داده های موجود روز و ساعت مناسب و پربازدید پیج خود را پیدا کرده و به طور مرتب در همان زمان محتوای خود را انتشار دهید .

تبلیغات

شما می توانید برای افزایش فالوورهای خود در پیج های بزرگ اینستاگرام تبلیغات انجام دهید. این پیج ها در ازای دریافت هزینه تبلیغات شما را در صفحه خود بارگذاری می کنند و فالوورهای خود را دنبال کردن پیج شما ترغیب می کنند. البته باید بدانید تبلیغات خوب دارای اصول و قوائدی است که با راهنمای تبلیغ در اینستاگرام می توانید یک تبلیغ هدفمند و پربازده انجام دهید.

جمع بندی

اگر به دنبال برند سازی و گسترش کسب و کار خود هستید ، اینستاگرام می تواند یک سکوی پرش برای شما باشد ، اگر به درستی خود و حرفه خود را معرفی کنید . البته این را به خاطر داشته باشید برای رسیدن به این هدف باید صبور باشید چراکه نمی توان یک شبه به صفحه ای با محتوای خوب و فالوئر های زیاد رسید . صر داشته باشید و ترفند هایی که به آن ها اشاره کردیم را به خاطر داشته باشید . بی شک داشتن فالوئر های حقیقی که حوزه کاری شما و دنبال کردن شما برایشان جذاب است موثر تر از هزاران فالوئر فیک است .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *